KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203037
nr 1420 3037
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition, 60x72, yttermått inklusive ram: 74x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:06:55
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)